Yükleniyor...
Geç

WISH FOR SOMETHING OUTRAGEOUS

DENİZ TUTKUNLARI, LÜKS VİLLALAR, CONCIERGE HİZMETLERİ, WORKSHOPS, ETKİNLİK & ORGANİZASYONLAR, ELEKTRİKLİ TEKNELER

Deniz Tutkunları

Bodrum Genie olarak size özel hizmetlerimizle mavinin en keyifli anlarını sunuyoruz. Gününüzü balık tutarak geçirmek isteyebilirsiniz veya açık denizde yelken yapmak ilginizi çekebilir. Dalış yapabilir, su sporları yapabilir veya Bodrum koylarını keşfedebilirsiniz. Bodrum Genie ile eşsiz deneyimler yaşamaya ne dersiniz?

Lüks Villalar

Tam istediğiniz lüks seviyesini bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Popüler bir destinasyon mu yoksa sakin bir yer mi tercih ettiğinizi seçin; iyi bir konumda olmanızı sağlayalım. Özel asistanınız ve özel şefiniz size hizmet vermek için emrinize amade edip, tatilinizden maksimum keyif almanızı sağlayalım.

Concierge Hizmetleri

Bodrum'da tatil planınız var ve pratik ve güvenilir bir şekilde programınızı oluşturmak mı istiyorsunuz? Bodrum Genie olarak sizin için buradayız! Evinizden ilk adımınızdan dönüşünüze kadar, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü servis; Özel uçuşlardan, özel etkinliklere, konaklama yerlerinden, akşam yemeği rezervasyonlarına, kişisel şeflerden uşaklara kadar tüm ihtiyaçlarınız için buradayız. Siz sadece tatilinizin keyfini çıkarın, gereken her şeyi biz sizin için yapalım.

Workshop

Tasarım, proje geliştirme, inşaat ve proje yönetimi alanlarında uzmanlaşmış mimari tasarım ve yönetimi.

Etkinlik & Organizasyonlar

Bodrum Genie Ekibi olarak; Konserler, partiler, düğünler, organizasyonlar veya iş etkinlikleri olsun; tüm beklentilerinizi karşılamak ve unutulmaz anılar yaratmak için buradayız.

Elektrikli Tekneler

En güçlü elektrik teknolojileri ile çalışan elektrikli tekneler. Vision Marine Technologies, önceden The Canadian Electric Boat Company olarak bilinmekteydi ve lityum kullanarak tekne üreten tek elektrikli tekne üreticisidir. Ayrıca, uzun süreli garanti ve yüksek teknolojili ürünler sunan tek elektrikli tekne şirketidir. Lityum piller, Cruise elektrik motorları, yüksek performanslı motorlar.

Marine Teslimat Hizmetleri

Nerede olursanız olun, neye ihtiyaç duyarsanız duyun…
Tatilinizden en iyi şekilde yararlanmayı hak ediyorsunuz, o halde neden değerli zamanınızı başka bir şey için harcayasınız? Siz kıyıdan açıktayken isteklerinizi biz halledelim.

& Daha Fazlası

Günlük Tekne Turu
Dalış
Yelken
Balık Tutma
Su Sporları

— Denİz Tutkunları

Trekking & Bisiklet
Jeep Safari
Tarihi Yerler
Golf
Mandalina Bahçesi
Gurme Turu

— Deneyİmler

Hotel & Restaurant Rezervasyon
Kişisel Antrenör
Güvenlik
Şöfor Hizmeti
Etkinlik Biletleri
Transfer & Kiralama
Özel Jet
Helikopter

— Concierge Servİslerİ

Workshops
Toplantı
Düğün & Nişan
Konser
Parti

— Etkİnlİk & Organİzasyon
Your wish is my command.
Günümüzde tatilciler, kendisi ve aileleri için değerli anılar bırakabilecek otantik deneyimler arıyor. Bu varlıklı küresel kaşifler, markalı lüksün sunabileceğinden daha fazlasını istiyor. Bodrum Genie, Bodrum'un en zengin ve arzu edilen destinasyon deneyimlerinin yaratıcısı, en otantik yerlerin anahtardır. Her misafirimiz için özel deneyimler tasarlıyor, biriktirilebilir anılar yaratıyoruz.
Hizmetlerimizde sınır olmadığını deneyimleyebilirsiniz. Restoran rezervasyonundan, havaalanı transferine, araç kiralamadan jeep safari, Mandalina Bahçesi hikayesi gibi eşsiz deneyimlere, workshop çalışmaları, tarihi turlar, özel partiler ve daha birçok farklı hizmetle sizlere yardımcı olmak için buradayız. Hatta tatiliniz sırasında işlerinizle ilgilenmesi için kişisel bir asistan bile sağlayabiliriz. Ve en güzel tarafı, hepsini sadece bir arama veya kısa mesajla yapabilmeniz.

İletişim

Verus Turizm San. ve Tic. A.Ş.

Whatsapp
Adres
Ortakentyahşi, Cumhuriyet Cd. No:182/1 Bodrum
Email
info@bodrumgenie.com